Giriş Blog Aç

Fayans Çeşitleri

Modern Banyo Modelleri
Modern Banyo Modelleri

Banyonuz ister küçük, ister büyük olsun, kullanılacak malzemeler, iyi tasarlanmış bir oda biçimi ve yetkin bir ustalık ile son derece modern ve kullanışlı alanlar elde edilebilir.

Porselen karo
Porselen karo

Porselen karolar yer ve duvar karolarına göre daha yüksek sıcaklıkta hazırlanır. Hazırlık aşamasında hamuruna katılan yardımcı malzemeler ile doğal taş görünümünü alır. Yer ve duvar karolarına gör

Duvar Karoları
Duvar Karoları

Duvar Karoları dış atmosfer şartlarına maruz olmayan her tür duvar kaplamasında kullanılırlar. Duvar karoları yer karosuna göre daha hafiftir. Daha düşük sıcaklıkta fırınlandığı için daha fazla su

Yer Karoları
Yer Karoları

Yer karoları, mutfak, banyo, tuvalet ve diğer iç mekanların duvar ve zeminlerinde; ayrıca kapatılmış balkon, teraslar, oto yıkama yerleri, labaratuarlar v.b. mekanların iç ve dış duvarlarında ve zemin

1

İlhan Fayans olarak, siz müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre çalışmalarımızda her zevke uygun fayans çeşitlerini kullanmaktayız.

İster modern isterseniz geleneksel fayans desenlerini tercih ederek banyo ya da mutfağınızda yepyeni  bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Çeşitli ebat ve renklerde fayansları bir arada kullanarak tamamen size özel bir tarz yaratabilir ve evinizde eşsiz bir köşe oluşturabiliriz.

Ev ya da işyerinizde yenilenmesini istediğiniz alana göre 3 farklı tipte seramik seçimi yapılabilirsiniz.
1) Yer Karosu
2) Duvar Karosu
3) Porselen Karo

Ev ve işyerlerine seramik satın alırken, bunları döşetirken, mutlaka uzman kişilerin yardımına ihtiyaç vardır.
Hangi seramik nereye döşenir, zeminlerde hangi tür seramik kullanılır, duvarlar için hangi tür seramik uygundur, dış cephelerde ne tür seramikler kullanılmalıdır? gibi soruların yanlış uygulamalar sonucu birer sorun olmaması için uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

^